PH Yapım logo
Balmumcu Mahallesi
Ruhi Bağdadi Sokak No: 1
Beşiktaş İstanbul/Türkiye
(+90) 212 347 74 84 pbx
(+90) 212 347 74 86
info@phyapim.com
HAKKIMIZDA

PH Yapım; 20 senelik yayıncılık ve yapımcılık tecrübesine sahip yenilikçi bir yapım firmasıdır. Sektörde uzun soluklu programlara imza atmış olan şirket aktüel, stüdyo ve canlı yayın tecrübesi ile televizyon kanallarında tüm hedef kitlelere hitap eden, doğru bilgiyi aktaran, güvenilir yayıncılık anlayışına sahip programları hayata geçirmektedir. PH Yapım, deneyimli teknik ve yönetim kadrosu ile televizyon formatları geliştirmekte, uluslararası içeriklerin lokal adaptasyonlarını yapmakta ve global yapım firmalarına ülke ve kendi bölgesinde line-producing hizmeti sunmaktadır.

Belgesel, eğlence, haber gibi farklı tür ve yayın kuşaklarında on binlerce saat içeriği bugüne kadar izleyici ile buluşturmuştur. Kadın, erkek, genç ve çocuk hedef kitle olmak üzere tüm yaş gruplarına içeriklerini ulaştırmayı başaran PH Yapım editör ve yaratıcı yazar takımı ile de her sene ekranlara yeni bir soluk getirmekte ve tüm kuşaklar tarafından takip edilmektedir.

Bugüne kadar Türkiye’nin ulusal televizyon kanalları olan KanalD, Star TV, TRT, ATV, TV8 ekranlarında ‘’Şarkılar Bizi Söyler’’, ‘’Neler Oluyor Hayatta’’, ‘’Melek’’, ‘’Maceraya Takıl’’, ‘’Her Şey Dahil’’, ‘’Konuştukça’’ gibi projelerin yapımcılığını başarı ile gerçekleştirmiş ve izleyici ile buluşturmuştur.

PH Yapım takım arkadaşları ile çıktığı bu yolculukta dünya gündemini takip eden, dijital dünyaya hâkim, sosyal medya mecralarını yakından tanıyan ve günden güne gelişimine önem veren kadrosu ile dün olduğu gibi bugün de başarılı projelere imza atmak için çalışmaktadır.