PH Yapım logo
Balmumcu Mahallesi
Ruhi Bağdadi Sokak No: 1
Beşiktaş İstanbul/Türkiye
(+90) 212 347 74 84 pbx
(+90) 212 347 74 86
info@phyapim.com

Konuştukça

Yayınlandığı Kanal : KANAL D

Sene : 2020

Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici'nin renkli sunumu, dopdolu içeriğiyle "Konuştukça" programı hafta sonunuza renk katmak için Cumartesi - Pazar günleri 08:30 - 09:45 saatleri arasında Kanal D ekranlarında sizlerle buluşuyor...

Kadınların günlük telaşta “ne pişirsem?” derdine son veren ekonomik ve pratik tarifler “Konuştukça” mutfağında pişiyor, mutfakta hayatınızı kolaylaştıran püf noktaları, yöresel lezzetlerden mevsimsel tariflere, çay saatlerinden sağlıklı mutfak önerilerine çok geniş bir yelpaze usta şeflerin elinden bilgi dolu görsel bir şölenle sunuluyor.

Sağlıktan doğal yaşama, güzellikten kişisel bakıma, eğitimden psikolojiye kadar her şey bu programda hayat buluyor, uzman yorumlarıyla ve akılda kalıcı formüllerle ekranlara geliyor.

Tiyatro ve sinema dünyasının usta isimleri, müzik ve moda dünyasının en sevilen yüzleri “Konuştukça” ile evlerinize konuk oluyor. Sevilen ekran yüzleriyle en samimi sohbetler, hayatlarına dair en özel kesitler sürprizlerle birlikte ekrana geliyor.

Kendinizi özel hissetmek, yeni bir hayata adım atmak, tazelenmek için tepeden tırnağa değişimin kapıları “Konuştukça” ile aralanıyor. Küçük dokunuşların yarattığı büyük farklara, sürprizlere birlikte şahitlik ediliyor.

En yaratıcı, en eğlenceli, en öğretici program “Konuştukça” Cumartesi - Pazar günleri Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.